Trzy najlepsze na rynku drukarki etykiet

drukarki etykiet

drukarki etykiet

Drukarki etykiet są niezbędne w branży odzieżowej, gdzie wszystkie praktycznie ciuchy posiadają nadrukowaną pod temperaturą metkę z informacjami o producencie, rozmiarze czy zasadach prania danej części odzieży. Urządzenia te nie są skomplikowane i nie wymagają wielu specjalnych aparatur. Inne znane zastosowanie drukarek są w takich miejscach jak sklepy, centra handlowe, u producentów odzieży, w biurach firm kurierskich i wśród innych rynkowi potentatów, którzy drukują etykiety i od lat z zadowoleniem korzystają z usług marek produkujących drukarki etykiet. Oto kilka popularnych modeli, które można wybrać przy wsparciu wykwalifikowanych fachowców w roli sprzedawców.

1. Drukarka etykiet DT2x

Drukarka termiczna w cenie ośmiuset złotych to znana na rynku pozycja od firmy Elzab (od wielu lat specjalizuje się także w wyrobie kas fiskalnych i skanerów kodów kreskowych). DT2x drukuje etykiety z prędkością 178 mm na sekundę. Obsługuje języki systemowe: GEPL, GZPL i EZPL.

2. Zebra GK420d

W cenie lekko powyżej tysiąca złotów możecie pozyskać odporną drukarkę, której najważniejszą zaletą pozostaje wytrzymałość. Szybkość wydruku o 50 mm na sekundę wyprzedza model kryjący się pod „jedynką”. Produkt cechują także języki formatowania (EPL oraz ZPL), wymiana części głowicy drukującej i wałka ręcznie, bez konieczności korzystania ze śrubokrętu.

3. Zebra LP 2824

W cenie niecałych ośmiuset złotych możecie pozyskać najbardziej poręczną wersję, jaką stworzono na rynku opanowanym przez drukarki etykiet. Dzięki swoim małym rozmiarom i gotowości do wielogodzinnej pracy idealnie nadaje się do pomieszczeń biurowych w przedsiębiorstwie. Warto zauważyć, iż ten model objęty jest promocją, dlatego warto się spieszyć i skorzystać z oferty.

Podsumowując, wybór odpowiedniego sprzętu zależy od indywidualnych potrzeb klientów producentów drukarek etykiet. Na szczęście, oferta jest na tyle szeroka, żeby zarówno małe firmy, jak i duże konsorcja mogły znaleźć sprzęt spełniający ich oczekiwania, wymagania. Istotne, aby drukarka była niezawodna i funkcjonalna.